Ik ben op zoek naar iemand die mij kan laten zien wat ik zal gaan missen als ik verloofd ben. Ik wil geen spijt hebben in mijn leven, dus wil ik er nu nog even het beste van maken. Ik hoop niet dat je mij hiervoor zult veroordelen.
Sja een toyboy, hoe omschrijf je die? Als leuk, lekker, spannend, uitdagend en vooral iemand waarmee je een geweldige wisselwerking/klik hebt. Niet alleen fysiek maar ook persoonlijk. Ik ben niet op zoek naar huisje-boompje-beestje maar ben ook niet het type wat wekelijks op date wil. Dus een vast
Heb je het in je om op dit moment bij mij te zijn? Ik zal bij je zijn als je goed voor me kunt zijn. Ik ben op zoek naar een levenspartner, kan jij die voor mij zijn? Laten we nu van elkaar genieten. Ik ben er gewoon voor jou.