Nu ben ik een stuk ouder. Misschien nog steeds een beetje stil, maar ik laat mijn vriendje door niemand meer afpakken. Is er hier een lieve man die mij wel ziet zitten en mij beter wil leren kennen? En ik kan er toch vanuit gaan dat als wij elkaar wel zien zitten dat wij alleen voor elkaar gaan?
Je bent in voor alles wat leuk is, je zult me ??alles leren wat je hebt geleerd, en je kunt maar beter ouder of volwassener zijn dan ik! Ik voel me al opgewonden!
Jij bent ook een dierenvriend en wil misschien wel eens samen paardrijden. Dat zou leuk zijn maar niets moet. Ik vind het fijn als jij ook eigen dingen hebt waar jij graag mee bezig bent. Ik val op types die van een lolletje houden en het leven niet altijd serieus nemen. Humor voorop!