Heb ik je nieuwsgierigheid gewekt, dat was ook de bedoeling want ik wil je graag mijn kunnen eens tonen. Jij houd van veel, en je staat open voor nog meer?
Ik denk dat je blij met me bent, als je me eenmaal kent. Ik hou van een man die me kan laten lachen en me veel aandacht kan schenken. Iemand die verantwoordelijk en lief is. Als je op zoek bent naar een serieuze relatie, denk ik dat we voor elkaar bestemd zijn. Ik hoop dat je me een bericht kunt sturen,
Nu ben ik een stuk ouder. Misschien nog steeds een beetje stil, maar ik laat mijn vriendje door niemand meer afpakken. Is er hier een lieve man die mij wel ziet zitten en mij beter wil leren kennen? En ik kan er toch vanuit gaan dat als wij elkaar wel zien zitten dat wij alleen voor elkaar gaan?