Ik wil een man die liefhebbend, teder, loyaal en gepassioneerd over het leven is. Ik hou van een man die nooit zijn handen zal uitsteken naar een andere vrouw. Ik kijk er echt naar uit om hem te ontmoeten en hem zo teder te kussen.
Een mooie toekomst hebben en vooral denken aan het huisje boompje beestje idee dat is wel een must voor me. Ik denk dat we er ver mee komen als we daar een mooie tijd aan over houden. Wat zou jij daar van vinden?
Een lekkere vind die het niet erg vind dat ik hem bespring zodra ik een geile bui heb, wel schoon op je lichaam zijn en geen enge ziektes bij zich dragend, lief eerlijk en trouw en een redelijke conditie hebben is ook handig. Verder zoek je een normale relatie net als ik en wil je samen iets opbouwen met mij.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
SENiiORiiTA--, 25 jaar · Rotterdam
volgt
Iam On Fire1, 25 jaar · Emmeloord
Wat ik zoek is dus een man die zich helemaal wilt overgeven aan mij, en mij de leiding compleet toevertrouwt. Ik zal jou op manieren
SaSanne, 25 jaar · Leiden
Ben jij die spannende man die hou van lekkere vrouwen. Want ik hou er van om jou lekker in de watten te leggen, je lekker te pijpen
Vrouw1992 , 25 jaar · Alphen aan den Rijn
Volgt
Bodejane, 25 jaar · Burgerbrug
Je bent een leuke en spontane jongen die het liefst ook nog sportief is. Maar dat maakt voor een gesprek niet uit. hihi Als het
DominiqueJA, 25 jaar · Gent
ik hou van lange mannen, beetje een basketbal tikje van mij, lange mannen hebben meestal lange....... :p
BibbiBoo, 25 jaar · Biddinghuizen
Geen gepush en geen geclaim vertel me eerst maar wie je bent en hoe veilig je bent, ik wil wel genieten maar niets oplopen snap
Littlemandy, 25 jaar · Rotterdam
Ik heb geen idee naar wat voor soort jongen ik op zoek ben, ik denk dat het belangrijk is dat hij mij op mijn gemak kan stellen.