Je bent iemand discreet is en vindt het niet erg om op me te wachten, want ik heb nog steeds mijn man en kinderen om voor te zorgen. Als je geduldig bent, stuur me dan een bericht zodat we meteen kunnen beginnen.
Heb je het in je om op dit moment bij mij te zijn? Ik zal bij je zijn als je goed voor me kunt zijn. Ik ben op zoek naar een levenspartner, kan jij die voor mij zijn? Laten we nu van elkaar genieten. Ik ben er gewoon voor jou.
Je vind me leuk, en zou ook romantische dingen met me willen doen? Niet alles in een keer maar stap voor stap, ik ben natuurlijk niet echt ervaren, al wil ik het wel graag. Samen op de bank, filmpje kijken of muziek luisteren en elkaar leren kennen.,
Je bent een sexy man die van een goed lachen houdt en plezier heeft. Het leven is te kort om de hele tijd te blijven mokken dus laten we een glimlach op elkaars gezichten toveren! Wat zeg jij?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Indiana920514, 25 jaar · Antwerpen
Een man die er wel wat moeite voor wil doen om mij te leren kennen en niet gelijk bij de eerste de beste tegenslag afhaakt. Lol
Naadd2207, 25 jaar · Essene
Ik wil een man die dezelfde interesse in mij deelt, gemeenschappelijke hobby's, en een man die een serieuze relatie heeft.
JeannXxX, 25 jaar · Elsloo
Een man die leuk is om mee samen te zijn, bereid om de komende weken met mij rond te hangen, laat me weten wat je wilt!
Jeannielove, 25 jaar · Hasselt
Je bent een kerel die t leuk weet te maken. Met mij natuurlijk
LNDsey93, 24 jaar · Brunssum
Een kerel die er van houd bezig te zijn, en te blijven. Die geen genoegen neemt met half werk, of van vlug-vlug.
MayraApple, 25 jaar · Ramsel
Zijn er leuke kerels die me uit eten willen nemen? Je moet wel een heer zijn, want ik ga niet uit met losers. Wil je een kans nemen?
Voetbalbabe, 24 jaar · Middelburg
Lekkere sportieve jongen. hoeft niet zo'n spierbundel te zijn hoor. Gewoon leuk en lekker. En heerlijke ballen, want daar