Voor jou is het glas halfvol ipv halfleeg, je hebt een sterk karakter en staat met je beide voeten in het leven. Het is voor jou ook niet nodig om elk weekend aan de bar te hangen maar vindt het wel leuk om onder de mensen te zijn.
Je hebt haar je houd het wel bij maar scheert het zeker niet kaal!! je hebt een lekker beetje gespierd boven lichaam en onder de navel heb je ook wat lekkers.. Dat is voor nu wel voldoende.
Denk je dat je me wat van je vrije tijd kunt geven? Dit zal goed voor ons zijn als je dat kunt doen. Ik weet zeker dat ik je gelukkig zal maken . Denk je dat we goed genoeg kunnen zijn voor elkaar? Wees gewoon eerlijk en hou van me.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Missboerin, 25 jaar · Zoetermeer
vraag maar
Tasha45, 24 jaar · Oostrozebeke
volgtvolgt
Essha, 24 jaar · Gaasbeek
Ik ben op zoek naar een goede kerel die eerlijk en gemakkelijk is. Wie is volwassen en kan opkomen voor zijn beslissing over
Xknapperd, 24 jaar · Tholen
KinkyEyes, 25 jaar · Damme
Wat ik zoek in een man...nou gewoon lief, stoer, eerlijk, iemand waar je ook mee kan lachen. Het is toch afwachten hoe het in
JennyTheBest, 25 jaar · Emmeloord
Ik hoop dat dit het begin is van iets groots en ondeugends voor ons. Ik ben er vrij zeker van dat we hier van elkaar zullen genieten.
Loveberdie, 24 jaar · Veenendaal
Je moet gepassioneerd zijn, als je dat kunt zijn, weet ik zeker dat dit goed voor ons is. Ik wil dat je alle dingen doet die je
RosyPink, 25 jaar · Wijk bij Duurstede
Ik hou van mannen die er ook zo uit zien als ik en misschien nog wat ruwer zijn. En sterker, ik wil een man ontmoeten die zoals