Ik zoek een zachte lieve attent volle romantische en gewone man. Met geen overdrijvingen in de zin van het woord. Gewoon een man die zichzelf blijft en verzorgd en ordelijk type is.
Een mooie toekomst hebben en vooral denken aan het huisje boompje beestje idee dat is wel een must voor me. Ik denk dat we er ver mee komen als we daar een mooie tijd aan over houden. Wat zou jij daar van vinden?
Heb je het in je om op dit moment bij mij te zijn? Ik zal bij je zijn als je goed voor me kunt zijn. Ik ben op zoek naar een levenspartner, kan jij die voor mij zijn? Laten we nu van elkaar genieten. Ik ben er gewoon voor jou.
Een interessante kerel die me het gevoel kan geven dat ik te veel te bieden heb. Wie kan mijn gevoel van eigenwaarde vergroten! En kan me het gevoel geven dat ik mooi ben. Leuk om bij te zijn en op zoek naar een vriend. Wie zijn begripvol en onafhankelijk!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Loves-Janneke, 24 jaar · Klijndijk
Mocht je nou een paar geile vrienden hebben nou dat zou mooi uitkomen zeg. Eisen heb ik verder niet.
-Criende, 25 jaar · Castelre
Je bent chill! Ook zou het niet erg zijn om naar concerten of welk theater dan ook te gaan en naar worstelen te kijken. Ik heb
Addah, 24 jaar · Zeerijp
Je moet stout met me zijn en me het gevoel geven dat ik de jouwe ben, dan breng je me ergens naar toe!
Elketje123, 24 jaar · Berchem
wil wel meer maar zoek vertrouwen
Natascha1Si9205, 25 jaar · Amstelveen
.Volgt
K Hloe, 24 jaar · Wilrijk
Je moet alleenstaand zijn omdat ik nooit in vals spelen geloofde. Ik ben hier om mezelf te vinden en om geen speelgoed voor
Blossom25, 25 jaar · Broek
Ik word blij van lange mannen met mooi haar. Het liefst ben je wat ouder dan dat ik ben en neem je de nodige levenservaring mee.
BindyHottie, 25 jaar · Stitswerd
Je moet weten hoe je vrouwen moet behandelen en respecteren. Als je alleenstaand bent, is het geweldig, maar ik vind het niet