Wat ik dus zoek is een leuk vriendje met wie ik weer wat liefde kan voelen. Dat zal toch zeker wel goed komen dan? Ik heb er wel helemaal zin in om weer eens liefde te delen met een man die net als veel liefde over heeft.
Ik denk dat je blij met me bent, als je me eenmaal kent. Ik hou van een man die me kan laten lachen en me veel aandacht kan schenken. Iemand die verantwoordelijk en lief is. Als je op zoek bent naar een serieuze relatie, denk ik dat we voor elkaar bestemd zijn. Ik hoop dat je me een bericht kunt sturen,
Een leuke spontane jonge man die het leuk zou vinden om iets serieus op te bouwen met me. Die lief is, verzorgd en eerlijk. Hoe je er uit zie hecht ik niet zo heel veel waarde aan, zolang je hartje maar op de juiste plek zit.