Geen vaste relatie, allen voor de tijd dat mijn man weg is. Niet te veel persoonlijke details delen of verliefd worden. Hierdoor maak je het alleen gecompliceerder voor jezelf. Je hebt een verzorgd uiterlijk, geschoren, schoon. Graag een blanke persoon. ik doe geen thuis ontvangst. je bezit een vorm van vervoer voor eventueel lange afstanden.
Ik zoek een man voor een eenmalige date met seks of vaker als blijkt dat we een goede vibe hebben. Ik zoek dus iemand die wel warm wordt van netkousen en mij dat zou willen zien dragen.
Ik weet dat dit goed voor ons zal zijn als je me je tijd kunt geven. Kan je dat voor me doen? Laten we deze vandaag speciaal voor ons maken. Ik ben klaar om je alle dingen te geven die je van me wilt.