Ben zoekende naar een man bij voorkeur rond dezelfde leeftijd als ik welke beschikt over dezelfde positieve houding als ik, kan slecht tegen negativiteit omdat daarin meegaan erg menselijk is en ook ik deze neiging dan kan hebben. Verder vind ik een goed gesprek met een partner kunnen voeren belangrijk, het hoeft niet elke dag die diepgang in te gaan, maar zo nu en dan een goed gesprek kan verhelderend werken. Ik val op echte mannelijke mannen, niet te dominant, maar wel iemand met een eigen persoonlijkheid. Teveel drank, drugs en bagage is een no go, daar knap ik echt op af, drugsgebruik sowieso.
Ik wil een jongen die me speciaal laat voelen, liefdevol en belangrijk. Iemand die me warm kan maken en me van binnen goed laat voelen. Een man waar ik met alles kan op bouwen.
Ik wil een man vinden die ook mijn zielsverwant is. Ik vind dat idee echt leuk. Een beste vriend en later misschien nog meer. Wat zou je van mijn idee vinden? Ik denk dat we het geweldig kunnen hebben!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Hotlilli, 23 jaar · Berg
Ik ben op zoek naar een neukmaatje die aan de behoeften van een vrouw kan voldoen. ik wil dat hij discreet en leuk en liefhebbend
Srenah, 23 jaar · Melsbroek
Op zoek naar een vriend of gewoon iemand om rond te hangen om naar plaatsen te gaan en te knuffelen.
Mobielnetwerk, 23 jaar · Purmerend
Ik zoek een lieve, warme, open en gezellige jongen die het leuk zou vinden om met mij in contact te komen en een mooie band op
Wildnaughtygirl, 23 jaar · Roeselare
Lekkeresinglebi, 22 jaar · Appingedam
tell me
Lainneey, 23 jaar · Geelbroek
Kan mezelf soms echt in slaap huilen. En daar wil ik vanaf. Dus welke lieverd biedt zich aan?
Kleine 1995, 22 jaar · Booischot
ik zoek een toffe griet die van feeste houd maar waar je ook me kan lachen. ik ben niet veel eisent
XxDeniisexX, 22 jaar · Amsterdam
Grote pik, tussen de 22 en 29 jaar die mij een lesje kan leren.