Ik ben zo blij voor mijn bff maar ik wil ook wel eens smoorverliefd worden en vleugels krijgen zoals zij dat heeft. Maar wat is er allemaal voor nodig! Jou als eerste denk ik. En dan?
Die gene moet een beetje geduld hebben mijn vertrouwen in een man is erg beschadigt die gene moet vertrouwbaar zijn lief zijn maar ook eerlijk in alles
Ik hou van iemand die heel cool is en gemakkelijk bij me kan zijn. Ik wil iemand die ook schattig is. Ik vind dat zijn aanwezigheid veel plezier brengt en we samen kunnen lachen.
Jij bent een leuke lieve nederlandse man,tussen de 30 en 40 die het niet erg vind om tegen een vergoeding sex te hebben!! Je hebt respect voor mij, en je bent super schoon..
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Patybaby2016, 22 jaar · Nieuw en Sint Joosland
I am looking for matured and honest man.I am looking for matured and honest man.I am looking for matured and honest man.I am
Poezzke1994, 23 jaar · Kortgene
Ik zoek gezelligheid en geborgenheid, je innerlijke is belangrijker dan je uiterlijk. Spreek ik je?
Lolita95, 22 jaar · Lierde
Ik ben geïnteresseerd in een man die hulpvaardig is. Een man die mij nooit als vanzelfsprekend zal beschouwen. En ik
CammyMillie, 23 jaar · Loon op Zand
Ik hou van een man die van het lichaam van de vrouw houdt. Ik hou van een man die met zijn handen alle delen van mij wilt verkennen.
Boterbloempje5, 22 jaar · Gent
Ik zoek een leuke spontane vent die ook van muziek houd. Ben je geïnteresseerd, laat dan maar iets van je horen.
HappyShania, 22 jaar · Amsterdam
Als je ook denkt dat dit geweldig voor ons gaat worden, ben ik er heel zeker van dat we de kans krijgen om samen te zijn. Ik ga ervoor
RemyGirl, 23 jaar · Erpe-Mere
Leuke jongen/man die weet hoe die mij weer helemaal kan opvrolijken.