Als je me serieus neemt, moet je me hier berichten. Ik ben er voor je en ik kan veel dingen voor je doen. Laten we dingen ondernemen als we elkaar ontmoeten. Laten we fijne dingen met elkaar doen.
Jij bent de man die weet hoe hij een meid zover krijgt, dat ze zich helemaal aan hem overgeeft. Als ik thuis bij jou mag komen, vind ik dat prima. Of we zoeken een hotel op. Of het park lol!. Hopelijk ben je wel zo ondeugend. ik wil een extra stoute vent. eentje die niet snel verlegen wordt.
Ik wil gewoon dat wij van elkaars gezelschap gaan genieten als wij elkaar gaan ontmoeten. Ben jij een geduldige man? Want ik zou wel willen dat je dat zou zijn. Ben jij beschikbaar voor mij?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
LadyCSingle2013, 23 jaar · Berchem
im ready
Anouschka, 23 jaar · Naaldwijk
TomboySofie, 22 jaar · Amsterdam
Ik ben opzoek naar een lieve vriendin waar ik alles mee kan doen. Gewoon gezellig samen of met een vriendengroep. Ook zou ik
DaisyDais1, 23 jaar · Aalsum
n.v.t.
Shannon17Single, 22 jaar · Venlo
volgt
Beliza, 23 jaar · Eindhoven
ik ben iemand die altijd op zoek is naar nieuwe mensen, gewoon om te leren kennen, meestal van over de hele wereld, maar in Belgie
Liiyanah, 22 jaar · Deest
Je moet opzoek zijn naar een leuke tijd. Gezellig uit gaan leuke dingen willen doen. Ik ben hier niet opzoek naar een snelle
Xparisax, 22 jaar · Antwerpen
leuke mensen leren kennen, of jongen om mee uit te gaan :p