Heb jij soms ook moeite om contacten met vrouwen te maken en klap je dan net als ik dicht? Misschien is dit dan een mooie kans om elkaar te leren kennen, rustig aan opbouwen en misschien een keer af te spreken als het voor beide goed voelt. Ik hoop wat van je te horen.
Ik hou van iemand die heel cool is en gemakkelijk bij me kan zijn. Ik wil iemand die ook schattig is. Ik vind dat zijn aanwezigheid veel plezier brengt en we samen kunnen lachen.
Ik hou van mannen die wat ouder zijn dan mij of je moet uit je pubertijd zijn. Een man moet eerlijk, betrouwbaar, lief en begripvol zijn. Van een beetje uitdaging ben ik niet vies van .
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Tongesnora, 22 jaar · Rotterdam
Je bent rustig, lief en betrouwbaar. Het gaat niet alleen om de spanning. Je kan lekker lachen. Je bent niet TE oud ;-) Maar
LkkrMaaike, 22 jaar · Winterswijk
chille gasten om te leren kennen, beter in de buurt dan ver weg of je moet een auto hebben. hoeveel heb je over voor een meid van
LesbMissy, 23 jaar · Leuven
Volgt
Cuteface94, 23 jaar · Beervelde
Natuurlijk ben ik een vrouw en die zijn niet altijd makkelijk, dus je wilt vast wel wat moeite doen om te overtuigen dat jij
Cuddl3Holli3, 23 jaar · Holwerd
Misschien denk je dat je heel knap moet zijn om mijn fotomodel te worden, maar dat is niet nodig hoor. Het gaat er juist om dat
ZwarteBes, 22 jaar · Hulshout
Ietwat gespierde man, met een dominant karakter.
X-Deborah, 22 jaar · Westdorpe
Ik ben op zoek naar een jongen die ons samen een kans wil geven. Dat is alles wat ik wil en wat ik nodig heb. Laten we het waar maken!