Ik hou van iemand die nederig en moedig is. En je weet hoe je voor een dame moet zorgen, je zal zijn als een prins voor mij. En ik wil een prins die me als een prinses behandelt.
Jij snapt dat ik een slapende vulkaan ben die gaat uitbarsten als mijn ouders uit beeld zijn, je wilt dat best al eerder door me bij jou of in een hotel uit te nodigen want je kan niet wachten op die uitbarstingen...
Denk je dat je die vent voor me kunt zijn? Als je geduldig en begripvol voor me bent, ben ik er vrij zeker van dat dit wel iets kan worden tussen ons. Laten we zorgen voor wat leuke herinneringen voor later.
Als je me serieus neemt, moet je me hier berichten. Ik ben er voor je en ik kan veel dingen voor je doen. Laten we dingen ondernemen als we elkaar ontmoeten. Laten we fijne dingen met elkaar doen.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
AU1995, 22 jaar · Antwerpen
Ik hoop dat je voor mij romantisch zult zijn. Als je romantisch bent, weet ik zeker dat we samen een leuke tijd zullen hebben.
Yuranni, 22 jaar · Doorwerth
Je moet een beetje stevig in je schoenen staan want ik ben vrij dominant en anders loop ik over je heen.
Kayla18, 22 jaar · Geldrop
Leuke jongen lief en spannend maar ook grappig,
LkkrAlleenThuis, 22 jaar · Mechelen
Goed en verzorgd uitzien ! gezellig en niet te stoer doen
ScCarlett, 23 jaar · Genderen
Als je denkt dat dit geweldig voor ons gaat zijn, ben ik er vrij zeker van dat we zullen genieten van alle dingen die we voor elkaar
Theresia, 23 jaar · Knokke-Heist
Ik zoek niet perse iemand die hetzelfde is maar wel een leuke man die met mij mee gaat stappen xxx.
Meoooowwwww, 23 jaar · Antwerpen
Volgt
Supertrouper, 23 jaar · Houten
Ik hoop iemand te leren kennen, die wel voldoende tijd vrij kan maken. Openstaat voor leuke dingen en niet snel boos wordt