Als je maar leuk bent. En lief ook :) zie je er goed uit, dan is dat mooi meegenomen maar ik kijk wel iets verder dan je uiterlijk. Een sportief iemand zou ik wel fijn vinden en iemand die niet op zijn mondje is gevallen, die weet wat hij wilt en die niet snel opgeeft.
Ik hou niet van een man die zich anders voordoet dan hij is, je moet gewoon jezelf zijn dan gaat het het fijnste worden tussen ons. Ik zou een man willen vinden die net als mij de spanning wel wat hoger durft te maken door eens wat nieuws te proberen.
Jou hebt jouw vriendinnen liever wat pittiger, je kan het ook gerust verdragen dat ik jou niet blindelings zal volgen! Een beetje tegenspraak houdt een relatie levendiger en dat is net wat jij zoekt. Een relatie die nog lang niet uit zal doven.