Ik hou van het leven en dat moet ook gevierd worden. Dat heb ik tot nu toe ook wel gedaan hoor. Maar het feit dat ik single ben en geen seks dat is echt balen. Tijd voor actie dus.
Je bent een leuke man die goed voor me wil zorgen. Je bent goed in de keuken en vind het leuk om gezellig met me op stap te gaan naar de bioscoop bijvoorbeeld.
Als je me serieus neemt, moet je me hier berichten. Ik ben er voor je en ik kan veel dingen voor je doen. Laten we dingen ondernemen als we elkaar ontmoeten. Laten we fijne dingen met elkaar doen.
Jij snapt dat ik een slapende vulkaan ben die gaat uitbarsten als mijn ouders uit beeld zijn, je wilt dat best al eerder door me bij jou of in een hotel uit te nodigen want je kan niet wachten op die uitbarstingen...
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Daliah, 23 jaar · Ranst
Vooral jezelf zijn, houden van reizen, maar ook kunnen genieten van een weekendje relaxen. En geduldig zijn.
Lukaaah, 23 jaar · Culemborg
Jongen die niet verlegen is
MischaMolenaar, 23 jaar · s-Hertogenbosch
leuke jongens van rond mijn leeftijd. als je ouder bent dan moet je echt wel lekker wezen :p
JennyF95, 22 jaar · Bellingwolde
Jij bent net als ik ook al een tijdje op zoek en kunt de ware niet vinden. Als je sportief bent en houdt van humor en leuke films
Wildabeast, 23 jaar · Rotterdam
ik hou van jongens waar je de spieren goed bij ziet.
CarolLina, 23 jaar · Heemskerk
Ja, volgens mij moet ik hier dan schrijven over een jongen? Misschien zoek ik wel een meisje :p Ben beetje emo, dus ook iemand
Shirxxx94, 23 jaar · Oevel
Een mooie man die gek op seks is, het enige waar ik naar verlang is die man waar ik alles mee kan doen. Ben jij de man voor me?
AU1995, 22 jaar · Antwerpen
Ik hoop dat je voor mij romantisch zult zijn. Als je romantisch bent, weet ik zeker dat we samen een leuke tijd zullen hebben.