Twee weten er meer dan een zeggen ze wel eens. Herken jij dat ook dat je het gevoel hebt een beetje vast te lopen? Het zou leuk zijn om hier een leuke man tegen te konen waarmee je gezamenlijke interesse kunt delen, hebben wij iets gemeen?
Ik wil een man vinden die ook mijn zielsverwant is. Ik vind dat idee echt leuk. Een beste vriend en later misschien nog meer. Wat zou je van mijn idee vinden? Ik denk dat we het geweldig kunnen hebben!
Voor mij is een relatie eerst een bijzondere vriendschap. Je leert elkaar kennen, vind elkaar in hobbies en andere dingen. En uiteindelijk wil je niet meer zonder elkaar. Zo klopt het toch?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Fleurig, 23 jaar · Kalmthout
ik hoop dat je leuk,sportief en spontaan bent. gezellig, makkelijk in de omgang. romantisch, grappig. Niet te banaal...
LadyCSingle2013, 23 jaar · Berchem
im ready
LeLaLo, 22 jaar · Neervelp
Heb jij dezelfde interesses als ik hoop ik van jou te horen kus.
KisKisKatie, 23 jaar · Koekelare
Je bent vriendelijk en erg behulpzaam voor me, je bent bereid me iets bij te leren en me het gevoel te geven dat met iemand samen
BDIENx, 23 jaar · Greonterp
Gaan we samen dingen laten gebeuren en zullen we er ook voor gaan? Ik wil dat het gebeurt en ik heb een man nodig in mijn leven.
Vrouwke95, 22 jaar · Antwerpen
Ik wil jou graag beter leren kennen.
Makaellah, 22 jaar · Wijnegem
Je wil mij wat meer leren over seks, en het super fijn hebben samen.
Esme90lb, 23 jaar · Lelystad
Ik ben leergierig en jij wilt me van alles leren. Je bent wel ouder en heb een berg ervaring. Geef mij dan je harde paal en ik geef