Ik hou van mannen die wat ouder zijn dan mij of je moet uit je pubertijd zijn. Een man moet eerlijk, betrouwbaar, lief en begripvol zijn. Van een beetje uitdaging ben ik niet vies van .
Jij kent het gevoel tenminste dat neem ik wel aan. Je weet precies wat ik bedoel en ook wat ik mis. En terwijl je dit leest hoop je hetzelfde zo snel mogelijk te vinden. Dan spreek je me toch gewoon even aan. Zo gebeurt en wie weet hebben we straks beiden dat gevoel weer.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Feliciaax, 22 jaar · Nijmegen
Volgt
Linnnnx, 23 jaar · Culemborg
Volgt
Maximaal1995, 22 jaar · Ichtegem
Je bent die lieve man die mij uiteindelijk 2 tot 4 kinderen zal schenken en die 100% achter mij staat om mijn doelen te bereiken
RobinAr, 22 jaar · Tiel
volgt
Kamermeisje1994, 23 jaar · Lelystad
Een man die graag van seks houdt en met mij eens heerlijk wil rollebollen.
Silver Bae, 23 jaar · Melderslo
Hou je van humor maar ook serieuze gesprekken kan voeren. Ben je dat?
Fionatje, 23 jaar · Bazel
volgt
Victorya12, 22 jaar · Mûnein
Seks is perfect maar ik heb er wel een man voor nodig. Dus laten we de liefde bedrijven en het gewoon doen. Ik wil een man in mijn