Ik vind het geen probleem als jij kinderen hebt en gescheiden of weduwnaar bent. Het belangrijkste vind ik dat wij samen iets moois op kunnen gaan bouwen en het liefste wil jij ook zo snel mogelijk met elkaar in contact komen.
Ik wil iemand die me kan helpen met mijn verdriet. Ik heb iemand nodig die naar mijn verhalen luistert en mijn schouder is om op te huilen. Wil je me daarmee helpen?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
TijgerWelpje, 23 jaar · Herenthout
Ik zoek een leuke man om leuke afspraakjes mee te maken, lekker uitgaan en ergens wat drinken. Je bent een actieve man, lekker
Groenwater, 23 jaar · Almere
Ik zoek een leuke jongen waar ik goed mee kan praten en mij goed bij voel. Ik heb geen eisen voor een bepaalde type, zolang het
Kimmmmetje, 23 jaar · Poortvliet
Ik ben op zoek naar een leuk (erotisch) chatcontact met een leuke gozer / dame. Ik hoop een leuk iemand tegen te komen.
Roosjes95, 22 jaar · Nieuwkoop
Ben jij ook gebonden? Of wil je gewoon seks met een vrouw, die er verder niets meer achter zoekt Dan hoor ik graag van je.
SuusjeZan, 23 jaar · Maasbracht
Iemand die ook meer kan genieten van een avondje thuis op de bank in plaats van de hele avond in de kroeg. Een leuke persoonlijkheid
X-BeckyDeB-x, 22 jaar · Vorsen
Tegengas kunnen geven en een familie mens
Krullebol95, 22 jaar · Lelystad
Op zoek zijn naar een sexrelatie
Mijsje, 23 jaar · Dokkum
Leuke gezellige jongen, humor belangrijk vinden en graag genieten