Zoals ik als zei is leeftijd maar een getal , en bent u ouder of jonger dan mijn voorkeur gewon reageren als u mij leuk vind. Alleen niet te jong, als ik uw oma had kunnen zijn dan is dat wel weer het andere uiterste. Ik heb geen voorkeuren voor uiterlijk, alleen afstand is voor mij wat moeilijker, Mijn auto is kapot gegaan en nu reis ik met het openbaar vervoer . Ik wil niet zover reizen, maar als u deze kant op komt geen probleem!
Zou jij mij willen steunen, en heb jij ervaringen met het een en ander in het leven. En sta jij open voor mijn vriendschap en wie weet wat daar uit ken komen? Dan hoop ik met jou nader in contact te komen,
Ik hou niet van een man die zich anders voordoet dan hij is, je moet gewoon jezelf zijn dan gaat het het fijnste worden tussen ons. Ik zou een man willen vinden die net als mij de spanning wel wat hoger durft te maken door eens wat nieuws te proberen.