Een man vinden betekent niet gelukkig zijn en worden ! Ik denk eraan om iemand te ontmoeten die altijd een glimlach op mijn gezicht kan toveren. Nou, ik ben een positieve vrouw, maar glimlachen lijkt nooit te veel te zijn. Ik ben op zoek naar iemand met wie ik me altijd rustig en veilig kan voelen. Ik heb degene nodig, die niet graag ruzie maakt, maar de voorkeur geeft aan het oplossen van conflicten door communicatie. Ik zou graag een man willen ontmoeten die me wil leren hoe me de weg van geluk kunnen vinden. Dus ik zou graag een succesvolle man willen ontmoeten, die de waarde van het leven kent.
Jij kent het gevoel tenminste dat neem ik wel aan. Je weet precies wat ik bedoel en ook wat ik mis. En terwijl je dit leest hoop je hetzelfde zo snel mogelijk te vinden. Dan spreek je me toch gewoon even aan. Zo gebeurt en wie weet hebben we straks beiden dat gevoel weer.
Ik wil een man ontmoeten die net zo sportief is als ik. Het zal geweldig zijn als we een koppel kunnen worden, we zullen zo perfect zijn voor elkaar. laten we elkaar snel ontmoeten