Verder ben ik zelf een zorgzame, rustige, soms tikkeltje eigenwijze en lieve vrouw. Ben jij een ongebonden man met zeker een kinderwens en zonder bindingsangst? Dan hoor ik graag snel van je!
Jij snapt dat ik een slapende vulkaan ben die gaat uitbarsten als mijn ouders uit beeld zijn, je wilt dat best al eerder door me bij jou of in een hotel uit te nodigen want je kan niet wachten op die uitbarstingen...
Ik hou van iemand die nederig en moedig is. En je weet hoe je voor een dame moet zorgen, je zal zijn als een prins voor mij. En ik wil een prins die me als een prinses behandelt.
Jij kent het gevoel tenminste dat neem ik wel aan. Je weet precies wat ik bedoel en ook wat ik mis. En terwijl je dit leest hoop je hetzelfde zo snel mogelijk te vinden. Dan spreek je me toch gewoon even aan. Zo gebeurt en wie weet hebben we straks beiden dat gevoel weer.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Classyslet, 23 jaar · Oostende
Ik zoek een man die mij alles in het leven kan biedden. ze noemen het golddigger maar ik zie et meer als jij moet mij kunne onderhoude!
Lonnegirl95, 22 jaar · Emmeloord
Wat ik zoek in een man is betrouwbaarheid, eerlijkheid, een vrolijke en spontane man die midden in het leven staat, die heel
Ooohzo, 22 jaar · Bergen op Zoom
je heb ervaring zodat je mij nog vele meer kan leren en ik sex nog gaafer ga vinden...
Monique199509, 22 jaar · Zonnemaire
x
Jess1E1, 23 jaar · Herdersem
Denk jij mij die rust te kunnen geven? Die heb ik echt nodig en dat kan ik niet alleen. Dat wil niet zeggen dat we geen plezier
UitUrk, 23 jaar · Urk
lekkere rukker die mij eens kan vermaken
Norraahh, 23 jaar · Wemeldinge
Ik probeer iets nieuws te doen, alleen al om een nieuwe kerel te ontmoeten die veel dingen weet om te weten wat ik wil! Leer me