Ik hou van iemand die heel cool is en gemakkelijk bij me kan zijn. Ik wil iemand die ook schattig is. Ik vind dat zijn aanwezigheid veel plezier brengt en we samen kunnen lachen.
Een lekker los en makkelijk type. Iemand die zich niet zo druk maakt maar lekker klaar wil komen samen met mij. En als jij dan vaker zin hebt kan dat toch ook? Ik heb wel voorkeur voor een jongen of man die een beetje pittig is in bed.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Jellke, 23 jaar · Montfoort
Ik wil een man die ook liefde wil en doent wat hij zelf wil. Dat is naar mijn mening een man die zijn eigen verstand gebruikt.
Jordn-, 22 jaar · Heerenveen
Wij vrouwen weten het wel te zeggen, maar op het eind van de dag willen we gewoon allemaal iemand die je opwindt, geborgen laat
Lisan1995x, 23 jaar · Hoogeveen
x
ElinLovez, 23 jaar · Haarlem
Man of vrouw. rond de 18 T/M 25
Dafffneh, 23 jaar · Amstelveen
Ik wil bij iemand zijn die stout met mij wil zijn. Kun je zo iemand voor mij zijn? Zo ja, zouden we een leuke tijd kunnen gaan hebben
Yuranni, 22 jaar · Doorwerth
Je moet een beetje stevig in je schoenen staan want ik ben vrij dominant en anders loop ik over je heen.