Jij wordt mijn vaste neukmaatje. Je bent betrouwbaar, geen klootzak. We zullen het genoegen hebben om zonder verplichtingen te pleasen. Je zult communicatief zijn en openstaan ??voor alles. Je geeft om mij, maar niet tot het punt dat je me bezit.
Denk je dat er een toekomst is tussen jou en mij? Is er de kans dat we elkaar ontmoeten of wandelen voor een kopje koffie of een etentje? En daarna bepalen we waar we naartoe moeten gaan of een park.
Iemand die niet te oud is. Ik ben niet echt heel kieskeurig maar toch wel een beetje. Ik wacht gewoon op de ware. En ik hoop dat jij dat bent. Je zou me heel gelukkig maken. Ik hoop dat je wat meer over je zelf kunt vertellen zodat ik weet of jij de ware bent waar ik zo op zit te wachten.