Ik ben dus op zoek naar een leuke man, die begrijpt dat we nooit een relatie zullen krijgen maar die het wel spannend vind om een of meerdere keren per week mijn man te spelen. (in Amerika heet dit the girlfriend experience) Je ziet er goed uit en bent ook in staat me leuke dingen te laten zien en voelen.
Ik hou van iemand die fysiek sterk is en zich wil engageren in een actieve levensstijl. Ik houd van diepgaande gesprekken en intimiteit met een man. Ik hou van iemand die praktisch, loyaal en stabiel is, iemand die zelfs op moeilijke tijden bij me kan blijven.
Ik zoek iemand die ook prettig gestoord is, zodat wij de buitenwereld een beetje onveilig kunnen maken met onze gekkigheden hahaha... En als jij mij echt wilt inpakken, dan zou ik zeggen dat jij mijn aandacht zo getrokken hebt met een zak drop hahaha.