Een juiste man en daarmee bedoel ik een man met het hart op de juiste plaats en die respect heeft voor een ander. Geloof me, dit is tegenwoordig heel zeldzaam. Iemand met een eigen mening, die graag reist en van lekker eten houdt. Uiterlijk vind ik een grote man best wel aantrekkelijk, een fotomodel hoeft echt niet hoor maar wel leuk om naar te kijken.
Ben jij die vrolijke man die ik zoek? Die iedere dag, de dag met een glimlach begint. Die overal wel de lol van in ziet. Dan ben ik wel erg benieuwd naar jou.
Ik ben op zoek naar een man die in staat is altijd verlangen en liefde voor mij te tonen, die een attente romanticus en apacionado is, die graag geniet van elk moment dat het leven ons de kans geeft om te delen van het kleinste detail tot de grootste