Iemand die niet te oud is. Ik ben niet echt heel kieskeurig maar toch wel een beetje. Ik wacht gewoon op de ware. En ik hoop dat jij dat bent. Je zou me heel gelukkig maken. Ik hoop dat je wat meer over je zelf kunt vertellen zodat ik weet of jij de ware bent waar ik zo op zit te wachten.
De ideale man heeft een perfecte libido. Ik wacht niet op een man die de hele dag zinspelingen maakt op de daad met dubbelzinnige opmerkingen. Of praat met zijn vrienden over niets anders. Maar ik wil zo'n man niet waar je je afvraagt ??of hij je nog steeds aantrekkelijk vindt.
Ik ben wel eens benieuwd waar jij zoal over dag droomt en mocht je je kunnen vinden in mijn droom dan wil ik heel graag weten hoe deze zou verder lopen en wat jij juist zou willen doen.