Ik zoek een leuke man om leuke afspraakjes mee te maken, lekker uitgaan en ergens wat drinken. Je bent een actieve man, lekker sportief en je bent ook niet altijd heel serieus maar lekker gek doen zit ook wel in jou als persoon. Een man vol humor, lekker lachen en genieten.
Ik heb gewoon een goede man nodig om dit allemaal te delen; voor lachen en huilen! Misschien ben ik een andere persoon, maar dat is het idee, zoek de andere persoon maar dat kan zijn zoals jij! Schrijf me!
Een billenman die geniet van het leven en nog plaats heeft om samen met een leuke jonge meid te genieten! Relatie, single, weduwnaar, ik sta open voor alles! Laat me dus snel iets weten en misschien gaan wij samen nog zeer leuke momenten beleven.