Mijn tijd wil ik inhalen met jou en dagen of maanden een inhaalrace met jou doen. Neuken tot we erbij neervallen en niet letterlijk bedoeld haha. Ik krijg zin weer en mijn kutje moet jouw paal proeven.
Ik zoek iemand die ook prettig gestoord is, zodat wij de buitenwereld een beetje onveilig kunnen maken met onze gekkigheden hahaha... En als jij mij echt wilt inpakken, dan zou ik zeggen dat jij mijn aandacht zo getrokken hebt met een zak drop hahaha.
Ik hou van iemand die fysiek sterk is en zich wil engageren in een actieve levensstijl. Ik houd van diepgaande gesprekken en intimiteit met een man. Ik hou van iemand die praktisch, loyaal en stabiel is, iemand die zelfs op moeilijke tijden bij me kan blijven.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Della303, 20 jaar · Numansdorp
Ik heb geen beperking in wie je zou moeten zijn! Zou je misschien een beetje op mij moeten lijken? Een man die ook zorgzaam en
Scoutingchikkie, 21 jaar · Papekop
Knappe boy van mijn leeftijd of ietsie ouder(21uiterlijk) sportief zijn en van party's en uitgaan houdwn <3 <3 <3
Nathalieke2, 21 jaar · Antwerpen
volgt
CutieIsa, 21 jaar · Gaasbeek
Ja wat ik zoek vind ik een beetje moeilijk om te zeggen, er moet gewoon een klik zijn. Misschien cliché maar het is toch
Brutaaltje, 21 jaar · Lisse
Leeftijd vind ik niet belangrijk je geld en bank rekening wel :) want een beetje genieten op jouw zak dat mot kunnen vind je
PetPeaches, 21 jaar · Almere
Een man die zijn pik wel van achter in mij wil steken en dan niet van achter in mijn soppende schelp, maar in mijn bonkende ster.
Alisha, 20 jaar · Den Haag
Volgt
Rosa1997Linda, 20 jaar · Middelburg
Heb jij wel eens iemand ontmoet die een hele avond alleen voor jou beschikbaar is? Natuurlijk wil ik wel langer voor jou beschikbaar