Dus niet iets opbouwen en dan denken van nou ik mis mijn vrijheid dus weer dumpen. Nee dat vind ik echt veel te pijnlijk. Kijk als het niet klikt dan weten we dat al snel genoeg natuurlijk maar dan is het toch ook fijn om daar dan snel achter te komen.
Ik ben wel eens benieuwd waar jij zoal over dag droomt en mocht je je kunnen vinden in mijn droom dan wil ik heel graag weten hoe deze zou verder lopen en wat jij juist zou willen doen.
De man die ik zoek is ook een dierenvriend. Je bent een warme en aanhankelijke man, je bent gemakkelijk in de omgang en ik kan met jou ook een goed gesprek hebben dat vind ik ook wel belangrijk.
Als je me kunt geven wat ik wil, Me een goed gevoel geven. Laten we elkaar vandaag goed maken voor ons. Ben je klaar voor de dingen die we samen kunnen doen?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Lizze, 20 jaar · Lelystad
Ben jij ook zo hopeloos voorzichtig of heb jij juist meer ervaring op het dating gebied? Heb jij zoiets meid ik heb wel een tip
Niceliane, 21 jaar · Heerhugowaard
Ik hou van vertrouwen in een man. Ik heb me nooit gerealiseerd hoe belangrijk het was totdat ik Tot dat ik echt ben bedrogen
Ammm3lia5, 20 jaar · Dendermonde
Ik ben op zoek naar iemand die mij een beste ervaring voor alles zal geven. Zou je graag de beste momenten met mij willen hebben?
Jessv96, 21 jaar · Leuven
Jij bent een lieve, leuke man, met veel ervaring en bereid dat met mij te delen. Leeftijd geen belang
Lievebritte, 21 jaar · Utrecht
jij bent er om mij te verwennen je bent wat ervaren leuk en aardig
HnnekeSweet, 20 jaar · Oldehove
Je moet een geweldige man zijn, ik bedoel een goede man die kan lachen en mijn verhalen vertellen en ik zal ook naar jou luisteren.
RubMe0, 20 jaar · Oosterwijk
Ik hou niet van zwijgen man. Ik hou ook niet van een te luid persoon. Alles zou in balans moeten zijn en hij kan me tenminste wat