Doe maar normaal dan doe je al gewoon genoeg is jouw motto. Je wilt net als ik bemind worden maar wel met iemand waar je enigszins een klik mee hebt. Beetje gevoel hoort er bij vind ik en net als ik zoek je een gewone leuke meid die er voor jou is tijdens het liefdesspel.
Mij ontmaagden wil je wel. Ik zie er niet tegenop omdat ik het graag wil. Niet dat je er gelijk op moet springen, een beetje voorzichtig zijn dat zal mij wel geruststellen. Over jouw leeftijd kan ik kort zijn, want van mij mag jong en oud mij ontmaagden.
Ik heb iemand nodig die me het respect en de behandeling laat zien die ik verdien. Dit is de eerste keer dat ik zoiets doe, dus wees alsjeblieft voorzichtig met mij. Als je echt geduldig bent, dan denk ik dat jij degene bent die ik wil. Wil je me een goede tijd laten zien?