Ik ben op zoek naar een gezellig maatje, die met mij door dik en dun wil gaan. Iemand die van lezen houd, een goed gevoel voor humor heeft, eerlijk, betrouwbaar, iemand die een vrouw goed weet te vermaken. Het gezellig vind om samen uit eten te gaan, naar het theater, maar het niet vervelend vind om gezellig thuis wat samen te gaan doen
Iemand die me inspireert om de beste versie van mezelf te zijn. Een goede vent met eigen interesses en waarden om mijn ogen te openen voor iets nieuws. Wees alsjeblieft geen jongen. Wees een man! Dat is alles wat mijn eisen zijn.
Lief en zorgzaam. Iemand die me laat voelen om geliefd te zijn en hoe belangrijk ik voor hem ben , die dingen kan doen waardoor ik kan lachen. Wie is er voor me als ik hem nodig heb en klaar staat om mij aandacht te geven.