Wat wordt er aan eigenschappen minstens verwacht? Betrouwbaar, open, geen bekrompenheid- vooroordelen qua leefstijlen en vrije meningsuiting, ruimte laten voor de twee individuen die we zijn, geen hoogvlieger maar de gewone man die trots is op zijn leven... Ben vooral jezelf!
Ik zoek contact met leuke jongens en meiden. Ik heb een grote vriendengroep maar zou graag andere interessante mensen leren kennen. Voor vriendschap of meer.
Sweetmarsha0, 27 jaar · Meerdonk
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Kaal haar ♥ Grijze ogen ♥ Slank lijf
Getrouw en heeft goede manieren die een vrouw gelukkig met hem kunnen maken. Liefdevolle en zorgzame mensen die op zoek zijn naar een langdurige relatie. Een knappe kerel die volwassen genoeg is in dit soort relatie samen met mij.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Niicolee, 26 jaar · Rotterdam
volgt
Vic1990toria, 27 jaar · Aalst
Jij hebt zelf ook wat in te brengen in bed, je bent niet bang voor speeltjes en ook het spelen van een bijvoorbeeld een strenge
HotAnikaa, 26 jaar · Beveren
Misschien een soortgelijk persoon als ik. Eenling maar ook wel open voor ontdekkingen en zelfde interesses. Studeren is
Jeroma91, 26 jaar · Arnhem
Vertel mij maar over je zelf Ik ben benieuwd en STUUR WEL EVEN EEN BERICHTJE IK BEN GEINTERSEERT IN JOU PROFIEL
Irisje24, 27 jaar · Arnhem
Lief en respectvol.
Ervaring Nodig, 26 jaar · Antwerpen
Tussen 35 en 45. Lief en attent en niet op zoek naar een vaste relatie.
Brit1990, 27 jaar · Rozenburg
Hallo Ik ben Brit,37 jaar oud en ben opzoek naar een leuke man die net zo gek is op lingerie als ik. En daarmee wild ik graag in
Maisun, 26 jaar · Rheden
Heb jij ook af en toe zin om je horizon te verbreden? Reageer dan om een keer een avondje gezellig naar een theater of de bios