Wat wordt er aan eigenschappen minstens verwacht? Betrouwbaar, open, geen bekrompenheid- vooroordelen qua leefstijlen en vrije meningsuiting, ruimte laten voor de twee individuen die we zijn, geen hoogvlieger maar de gewone man die trots is op zijn leven... Ben vooral jezelf!
Je herkent jezelf in mijn beschrijving en je bent niet op zoek naar een losse flirt. Je houdt van honden of bent er in ieder geval niet bang voor. Kinderen zijn geen bezwaar maar liefst een single man.
Ben jij iemand die gek is op een rollenspel? Dan zoek ik jou. Misschien heb jij ook nog wel een fantasie dan kunnen wij elkaar hier mee gaan helpen dat lijkt mij super leuk om te doen. Als je dan ook nog eens lief bent, wil ik jou zeker ontmoeten.