Een lieve man die wereldwijs is en ook het nodige heeft meegemaakt. Hier ook goed over kan praten en op de hoogte is van zijn eigen struikelblokken. Zoekt maar ook weer niet zoekt. Iets wil maar ook niet weet hoe en waar te beginnen. Hoe dan ook is het een grote vijver en ben ik misschien niet de eerste die je opgevallen is. Maar misschien wel de liefste.
Hallo leuke man. Tenminste als je dit leest en je vind dat je aansluit op wat ik zoek. Ben jij zo impulsief dat je nu al direct met een leuk voorstel durft te komen? Ik ben namelijk benieuwd wat dat zal zijn.
Lief en zorgzaam. Iemand die me laat voelen om geliefd te zijn en hoe belangrijk ik voor hem ben , die dingen kan doen waardoor ik kan lachen. Wie is er voor me als ik hem nodig heb en klaar staat om mij aandacht te geven.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
MakeMeWet90, 27 jaar · De Lier
Ik vind het heerlijk als ik een man kan verleiden die al bezet is. Ik weet niet waarom maar dan ben ik nog beter in bed dan gewoonlijk.
HannahSweetie, 26 jaar · Midwolda
Ja wat kan ik zeggen over jou als ik jou nog niet ken. Kom er graag zelf achter. Het is jou niet om maar een enkel ding te doen. Jij
Carlyyh, 26 jaar · Lelystad
Je houdt van plezier maken en dit is je kans om het te doen zonder het gedoe van een relatie. Waarom zouden we elkaar moeten onderdrukken
CarlijntjeK, 27 jaar · Gennep
Ik heb veel liever een jongen waar het echt mee klikt en waar ik wat leuks mee kan opbouwen dan elke week een ander. Hopelijk
Polina90, 27 jaar · Nisse
Als jij een geile vrouw zoekt, dan zou ik dat zomaar kunnen zijn voor jou. Hier ben ik dan! Ik weet gewoon dat dit goed gaat komen
Ikea, 26 jaar · Breda
Lief zijn, van humor houden
Alieh0, 27 jaar · Emmeloord
Als je me gelukkig kunt maken, denk ik dat ik bij je blijf. Ik weet zeker dat dit het begin zal zijn van iets goeds voor ons. Ben
Lekkerdroppie, 27 jaar · Enschede
Je houdt van een feestje, maar je weet mij ook af te remmen en geeft wat rust geeft. Gezelligheid en eerlijkheid is belangrijk.