IK zit mij nu net te bedenken dat ik voorheen met vrouwen heb gedaan en nu met een man wil. Trio schiet mij nu te binnen. Iets wat ik nog nooit heb gedaan en nooit aan heb gedacht. Maar de gedachte lijkt mij erg spannend. Ik heb weinig ervaring met mannen, dus spring niet te hard van stapel als ik je een mailtje stuur. Ik heb interesse, maar ik doe het wel eventjes rustig aan.
Ik ben toe aan vastigheid in het leven. Een leuke relatie misschien wel voor de rest van mijn leven. Als ik mijn ideale man heb gevonden laat ik hem nooit meer los. Al moet ik je vastbinden :)
Ik wil iets nieuws proberen, vooral op het gebied van seks en verschillende standjes. Ik wil voelen hoe erg jij seks met mij zou willen hebben. Ik houd er van om het wild, ruw en vies te doen, ik hoop dat jij dat oké vindt!