Ik ben zoekende naar een leuke man die, net als mij, af en toe buiten het boekje kan en wilt denken. ;) Je vindt het gezellig om lekker te kletsen en met de tijd leuke dingen te ondernemen samen. Je bent ook gesteld op je eigen vrijheid. Je hebt respect voor de ander en je bent niet snel jaloers. Ben jij dit? Hoor ik dan snel iets van jou?
Ik zal de jouwe zijn en jij de mijne, maar voor dat dat gebeurd laten we elkaar eerst in de ogen kijken, voelen hoe het voelt om samen te zijn. Ik zoek een liefde vol persoon, die zorgzaam is, en weet wat houden van inhoud.
Een lieve jongen die de tijd neemt om iemand echt te leren kennen, die geduldig is maar hard werkt om vooruit te geraken. Een leuk uitziende jongen die me doet voelen alsof ik heel bijzonder ben en de enige op de wereld.