Je weet hoe je voor jezelf en je lichaam moet zorgen en dat is goed. Het betekent niet dat je beter bent dan anderen, maar het laat wel zien hoe je verantwoordelijk kunt zijn voor dingen als je voor jezelf kunt zorgen. Dus laten we kijken of je hebt wat nodig is om met iemand zoals ik te zijn.
Ik ben toe aan vastigheid in het leven. Een leuke relatie misschien wel voor de rest van mijn leven. Als ik mijn ideale man heb gevonden laat ik hem nooit meer los. Al moet ik je vastbinden :)
Een familie georiënteerde persoon, down to earth, romantische kerel en een grappige persoon omdat ik graag elke keer lachen., Ik ben een beetje een beetje grappig persoon ook, dus ik vermoedde dat ons leven samen zal gelukkig ik raadden. Nou, ik hoop dat ik die speciale persoon hier kan vinden ..
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Ronaa , 26 jaar · Appingedam
Als je me een goed gevoel kunt geven, zal ik ervoor zorgen dat je van me gaat genieten en van alle dingen die ik voor je kan doen.
Nnattyy, 27 jaar · Hulste
Seks is altijd goed en ik wil de liefde bedrijven. Dat is echt een must voor me. Dus ben jij er ook klaar voor dan kunnen we doen
Cool-Vicky9, 26 jaar · Oostkapelle
Hou van jongens/mannen die weten wat ze willen, die voor hetzelfde als ik gaan en zich niet anders voordoen dan dat ze zijn.
Brassertje, 27 jaar · Huizingen
Je bent een stuk handiger als dat ik ben en je kunt in tegenstelling tot mij wel omgaan met een hamer of schroevendraaier. Dat
Neeltje90, 26 jaar · Appelscha
Rollenspellen hou je van en meer heb ik niet te zeggen. Het gaat alleen om geile seks en dat in de vorm van een rollenspel. De
LauraJustForYou, 26 jaar · Amsterdam
Mariellesin9006, 27 jaar · Daarlerveen
Ik wil eerst maar eens kijken hoe het klikt en zo en wat je elkaar te bieden hebt en daarna kunnen we kijken hoe of wat.