Ik val op de wat oudere types. Ooi de officer and a gentleman gezien? Mijn favoriete film waarbij ik graag mag wegzwijmelen maar ook Pretty Woman is een favoriet.
Een man die veel te bieden heeft in bed. Je moet weten hoe je me voor je klaarkomt. Ik wil het genot voelen dat ik altijd al heb gewild. Ik weet dat je een ervaren man bent die me veel orgasmes kan geven. Kunnen we beginnen met ons zelf te introduceren?
Ik zoek een zachtaardige man die mijn passie deelt. Liefde gaat door de maag. Heb niet echt een beeld van de ideale man. Althans niet qua uiterlijk. Innrerlijk vind ik veel boeiender
Omdat ik vaak intiem ben met mezelf, verveelt dat ook wel eens. Ik ben nu al een tijdje single en kan me eigenlijk niet meer voorstellen hoe het is om in alle heftigheid een hele nacht lekker door te gaan :)
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Love-Kimberleyx, 27 jaar · Rijswijk
Gek ben je van seks en je houdt van een vrouw die een goed uithoudingsvermogen. Pijpen mag ik je en je wilt mijn poesje goed likken.
Chill Lady, 27 jaar · Den Haag
volgt
Joycelli, 26 jaar · Bekkevoort
Ik zoek eerst een mailcontact als jij dat niet erg vindt. Dan kunnen we daarna wel eens kijken of we gaan afspreken.
Chickie1, 27 jaar · Zwolle
Je moet spontaan en niet lastig zijn das het beste ;)
DunjaD, 26 jaar · Amsterdam
Ik hoop dat je een beetje begrijpt naar waar ik op zoek ben,. mail me met een foto en ik check je laterz
Inge-zoekt-lol, 26 jaar · Terhole
Heb je een beetje een vaste hand, want dat is natuurlijk wel belangrijk. Uiteraard is het zeker net zo belangrijk dat je ook
Janelle, 26 jaar · Winschoten
Een man die werk van me maakt. Die me kan verleiden maar die ook lief en aardig tegen me is. Een man die me niet gaat claimen maar
Elikedelias, 26 jaar · Hasselt
Ik zoek een leuk man waar ik mee mailen kan, oh ja en niet geheel onbelangrijk goed verzorgd en hygiënisch.