Extreem doe je niet aan. Maar gewoon lekker lang bezig zijn met erotiek en passie wel. Je bent gewoon normaal en vind genieten toch het belangrijkste. Je bent wel serieus bezig en bewust van de gevolgen want het kan zomaar zijn dat je een hele leuke tijd gaat hebben met mij.
Je kunt overal komen en weet ook wel een aantal plekken waar wij iets leuks kunnen gaan doen? Je bent lief maar ook stoer. En een beetje te ruig dan ben je vast degene die ik dolgraag eens mee wil maken in een beperkte ruimte. Uiteraard wil ik je eerst wel een beetje leren kennen en dan zien we wel hoe snel het loopt.
Een lieve jongen die de tijd neemt om iemand echt te leren kennen, die geduldig is maar hard werkt om vooruit te geraken. Een leuk uitziende jongen die me doet voelen alsof ik heel bijzonder ben en de enige op de wereld.