Je bent wie je bent en dat is voor mij allemaal prima, als we het samen maar leuk kunnen maken. Als je dan zelf ook wat ideetjes aan brengt, zou ik dat wel super vinden. Serieus mag je wel zijn maar ik hoop toch wel dat je het leven langs de zonnige kant bekijkt en graag plezier maakt.
Een man van rond mijn leeftijd. een aardige man die de stemming kan veranderen wanneer hij maar wil! Een man met een behoorlijk gevoel voor humor, je moet me altijd blij maken. Ik hou meer van de vrolijke vibes in plaats van de negatieve.
Je bent een creatieve en sociale persoon, je bent niet op zoek naar een zekerheid in de vorm van samenwonen of een huwelijk, maar je wilt wel regelmatig samen zijn om de bloemen en de bijen te reproduceren!