Hallo leuke man. Tenminste als je dit leest en je vind dat je aansluit op wat ik zoek. Ben jij zo impulsief dat je nu al direct met een leuk voorstel durft te komen? Ik ben namelijk benieuwd wat dat zal zijn.
Jij bent een heerlijke vent die ook niet vies is van een feestje. Toch snap jij wat ik wil zeggen en zou jij dit tijgertje wel een beetje willen temmen. Jij bent goed met woorden en niet bang om in discussie te gaan. Als jij ook nog eens lief bent heb ik helemaal geluk.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Queenyx, 27 jaar · Muiden
er zijn leuke jongens genoeg maar nieuwe mensen leren kennen is altijd tof en er valt nog zoveel te leren op liefdesgebied
Amberly91, 27 jaar · Meerssen
Je bent chill! Ook zou het niet erg zijn om naar concerten te gaan en modeshows te kijken. Iemand, waar ik contact mee kan maken?
Labellavita22, 27 jaar · Nijmegen
Ik ga binnenkort op mezelf wonen D yeey. Maar ik zoek alleen nog een leuke spontane, vrolijke man. (Onder de 25 jaar D)
Lianne123, 26 jaar · Haren
Volgt
Liefvosje, 26 jaar · Almere
Je ziet een trio wel zitten en heeft geen bezwaar tegen mij of mijn vriend. Je hebt vervoer. Je bent vrij om te gaan en staan waar
Sammanthaa1123, 26 jaar · Dwingeloo
Ik ben aangetrokken tot oudere mannen. Ik zocht naar volwassenheid, misschien een vaderfiguur. Maar vooral zoek ik naar
Jongentruttig, 26 jaar · Zutphen
Je bent een koffie drinker dat al voornamelijk. Heb je genoeg koffie op dan drink je? Dan haal ik dat ook vast in huis. En je bent
Scarleta 27, 27 jaar · Marknesse
Je moet van lekker eten houden want als je voor mij gaat dan wordt je overladen met lekker eten omdat ik graag in de keuken sta.