Jij bent net als ik ook op zoek naar het geluk. Nu hangt alles af van de klik en de chemie. Dat wil ik wel met jou onderzoeken als je mijn profiel leuk genoeg vind om te reageren. Kan hier nog 100 dingen neerschrijven over jou, maar mijns inziens heeft dat geen zin. Het heeft zin om elkaar face to face te zien en van daaruit zien of het klikt.
Iemand die me inspireert om de beste versie van mezelf te zijn. Een goede vent met eigen interesses en waarden om mijn ogen te openen voor iets nieuws. Wees alsjeblieft geen jongen. Wees een man! Dat is alles wat mijn eisen zijn.
IK zit mij nu net te bedenken dat ik voorheen met vrouwen heb gedaan en nu met een man wil. Trio schiet mij nu te binnen. Iets wat ik nog nooit heb gedaan en nooit aan heb gedacht. Maar de gedachte lijkt mij erg spannend. Ik heb weinig ervaring met mannen, dus spring niet te hard van stapel als ik je een mailtje