Een hele aardige man die me gelukkig kan maken en die me kan laten genieten van de tijd die we samen zijn. Ik hoop alleen dat je liefhebbend en leuk bent, zodat er ook iets meer kan gebeuren.
Lief en zorgzaam. Iemand die me laat voelen om geliefd te zijn en hoe belangrijk ik voor hem ben , die dingen kan doen waardoor ik kan lachen. Wie is er voor me als ik hem nodig heb en klaar staat om mij aandacht te geven.
Je moet voorzichtig zijn en me vertellen wat je echt leuk vind, je bent zachtaardig en niet arrogant. Je moet het ook leuk vinden om me lekker te verwennen en in de watten te leggen.
Ik ben toe aan vastigheid in het leven. Een leuke relatie misschien wel voor de rest van mijn leven. Als ik mijn ideale man heb gevonden laat ik hem nooit meer los. Al moet ik je vastbinden :)
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Heaven-Ly, 27 jaar · Dieren
Een romantisch soort persoon, hoewel dat tegenwoordig moeilijk te vinden is, maar als je gewoon lief en eenvoudig bent,
Kiaana, 26 jaar · Bonheiden
niet saai, gezellig, leuk, spontaan, vriendelijk. Heb jij al deze kenmerken dan ben ik op zoek naar jou
AllyMCBiel, 26 jaar · Leiden
Ik zoek liever een date dan een vaste relatie met een man die net als ik verzorgd is. Iemand die weet wat hij wilt en niet bang
Missassen, 27 jaar · Assen
-
Sproeting, 26 jaar · Scherpenzeel
Niet te oud, Niet te jong. Flexibel. Leuke baan. Geen one night stand type. Casual. Begripvol. Ondersteunend. Aanvullend.
MissVariety, 26 jaar · Spalbeek
Op zoek naar een man die gesprekken aankan, die misschien open is voor seks en een wild vuur moet zijn! Ik ben een zeer gepassioneerd
Linde199001, 27 jaar · Aalst
Ervaren man die het heerlijk vind om gepijpt te worden voor we aan de daad beginnen.
Lilliiaan, 27 jaar · Gullegem
Als je op zoek bent naar een wilde neukvriend, ben ik er voor je. Ik wil dat je weet dat we veel stoute dingen kunnen doen als we