Een hele aardige man die me gelukkig kan maken en die me kan laten genieten van de tijd die we samen zijn. Ik hoop alleen dat je liefhebbend en leuk bent, zodat er ook iets meer kan gebeuren.
Lol hebben in je leven is toch wel het allerbelangrijkste vind ik. Ik ben gek op gezellige mensen leuke dagjes uit en zo kan ik nog een hele rij opnoemen. Maar het belangrijkste is toch wel die ene belangrijke klik. Herken je dit?
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Sarah1990, 27 jaar · Amsterdam
Ben jij degene die mij op sexgebied wat kan bijleren?
Forester1990, 27 jaar · Capelle aan den IJssel
Ik zoek een lieve stoere man lief is en betrouwbaar. Leeftijd maakt niet zoveel uit en die zich binden wil, als er een klik is.
Jeroma91, 26 jaar · Arnhem
Vertel mij maar over je zelf Ik ben benieuwd en STUUR WEL EVEN EEN BERICHTJE IK BEN GEINTERSEERT IN JOU PROFIEL
Heyyhay, 27 jaar · Berlaar
Je moet weten hoe je een geheim kunt bewaren en heel voorzichtig zijn, want ik wil mijn vriend geen pijn doen. Je moet open staan
Ashley92, 26 jaar · Franeker
Een man lief en gevoel voor humor, een lieverd, die samen met mij gelukkig wilt worden, iemand met een goede persoonlijkheid,
Kier, 27 jaar · Dinteloord
Jaa wat moet ik nu zeggen want ik geloof nie in de prins op het witte paard. Als jij drie x l bent dus lief leuk en lekkerrrr heb
Y0u4ndMe4Ev3r, 26 jaar · Lanklaar
Ik wil een lieve man, om leuke dingen mee te doen. Misschien beginnen we bij vriendschap en eindigen we bij een serieuze relatie.
-Suzanna-, 26 jaar · Moerkerke
Een man die volwassen is , zodat we samen veel stoute dingen kunnen doen. Je hoeft me de standjes niet te leren, omdat ik er een