Waarom lukt het mij nou niet om een leuke man te vinden? Ze lopen overal rond maar op een of andere manier kom ik altijd de verkeerde tegen. Of ben ik gewoon te goed van vertrouwen? Wat ik zoek in een man is iemand die mij een zetje in mijn rug geeft. Mij steunt, vertrouwt, opbeurt, iemand die met mij lacht en huilt maar vooral lacht natuurlijk!
Ben jij iemand die gek is op een rollenspel? Dan zoek ik jou. Misschien heb jij ook nog wel een fantasie dan kunnen wij elkaar hier mee gaan helpen dat lijkt mij super leuk om te doen. Als je dan ook nog eens lief bent, wil ik jou zeker ontmoeten.
Kun jij een energieke diva aan? Ik hoop het wel voor je. Je bent toch wel een beetje knap? Met een eigen woning? Stoere auto? :) Villa met zwembad?? Haha, nee dat is voor mij niet nodig. Het gaat er mij om dat je eerlijk bent, romantisch, een warm hart hebt en je dame beschermt.
Ik houd van mannen die geestig kunnen zijn en erg grappig! Natuurlijk val ik ook op mannen die knap en hot zijn! Als jij mij tot het één en ander zou kunnen verleiden, dan wil ik wel een tijdje van jou zijn!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Meisje92, 26 jaar · Amsterdam
Volgt
Meidje22, 26 jaar · Amerongen
Jij bent gewoon een lekkere en-of gezonde man die graag met seks van doen heeft en heerlijke grote borsten lekker geil vindt.
KnapsteBritt, 27 jaar · Grolloo
Ik val niet echt op van die stadse brallerige types. Een grote mond hebben is alleen leuk als je die waard kunt maken en helaas
Sologangster, 26 jaar · Vroenhoven
Iemand die niet graag stilzit en ook van stappen houdt of een dagje weg om te genieten van de buitenwereld. Maar het allerbelangrijkst
Joy Joys, 27 jaar · Meeswijk
Je wilt me mee uit nemen voor een date en we kunnen dan genieten van elkaars gezelschap, je bent aardig en ook een beetje ondeugend,
ElleBri, 26 jaar · Domburg
Dit is een zeer interessante vraag en toch een moeilijke vraag. Niet omdat ik geen antwoord heb, maar omdat het heel moeilijk
Wherstheparty, 26 jaar · Maarssen
nou als je maar gezellig bemnt en ja een beetje goede looks zijn ook welkom. verder weet ik het niet hoor ha ha!
MissDutch, 27 jaar · Zeist
Jij bent die man die ik net heb beschreven. Maar je bent ook sociaal, ziet het zitten om me mee uit te nemen en ik jou natuurlijk