Voor jou mag het een paar kilo's meer zijn haha, ik zou in de slagerij moeten gaan werken. In ieder geval hou ik van een beetje fun in het leven altijd serieus zijn gaat ook vervelen,dus ik hoop dat jij daar ook van houd. Voor de rest zien we wel hoe het zal lopen tussen ons bij mij liggen alle opties open.
Ik wil een man vinden met wie ik meteen de klik heb die ik nog niet eerder heb gehad. Ik zou je graag onmiddellijk willen zien wanneer ik voel dat het goed zit!
Ik val op de wat oudere types. Ooi de officer and a gentleman gezien? Mijn favoriete film waarbij ik graag mag wegzwijmelen maar ook Pretty Woman is een favoriet.
Ik heb 2 relaties gehad met jongens waarvan ik eigenlijk niet hield. Ik heb mezelf een beetje voor de gek gehouden dat het echt leuke jongens waren... Gewoon omdat ze stoer waren, en als je erbij hoort, ben je ook iemand. Wijze woorden voor iemand van 22 jaar hahaha
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Stampernijn, 26 jaar · Almere
Een leuke jonge man die net als ik op zoek is naar een leuke serieuze relatie, die van vastigheid houd, die geniet van het leven
Fionaatje, 26 jaar · Emmen
Beetje ervaring of een ouder iemand vind ik wel geil. Meeste jongere gasten zijn vaak een beetje preuts Hahaha
JustBProuD, 26 jaar · Ranst
Ik zou graag iemand hebben die, ook in de fotografie zit, een man met dromen is en die weet hoe hij een vrouw moet behandelen
BeautyFaceeH, 26 jaar · Meppel
Ik wil graag de geborgenheid voelen en ook mijn warmte aan een gezellige man kunnen geven. Wie zoekt dit ook?
Darky9008, 27 jaar · Harelbeke
Ik zoek een meisje voor een leuk avontuurtje.. xx
Diasie, 27 jaar · Almere
Jij kan net als ik ook wel meer seks gebruiken en je wilt wilde en geile seks ervaren. Het maakt mij verder niet uit wat je in het
Sprieng, 27 jaar · Zierikzee
Wat ik zoek is een serieus persoon, die ook humor heeft, maar die zich wel wil settelen.
Deliiciiouss21, 27 jaar · Breda
lief bezorgd zorgzaam gezellig open eerlijk betrouwbaar.. gevoelig.. straight to the point.. dominant op sommige momenten..