Hoewel ik eerst met mijn man zou kijken voor een trio, ga ik dus nu voor mijzelf, voor een vent! Maar wil ik dit wel discreet doen, en moet je in bezit zijn van eigen vervoer.
Een man die wel van de mogelijkheid gebruik zou willen maken om met mij lekker plezier te gaan maken. Ik ben er echt weer aan toe om op die manier weer wat actie te hebben. Wie weet groeit het wel uit tot iets serieus en zouden we het nog specialer kunnen maken. Je weet nooit wat er kan gebeuren toch?
Ik heb 2 relaties gehad met jongens waarvan ik eigenlijk niet hield. Ik heb mezelf een beetje voor de gek gehouden dat het echt leuke jongens waren... Gewoon omdat ze stoer waren, en als je erbij hoort, ben je ook iemand. Wijze woorden voor iemand van 22 jaar hahaha