Je bent een creatieve en sociale persoon, je bent niet op zoek naar een zekerheid in de vorm van samenwonen of een huwelijk, maar je wilt wel regelmatig samen zijn om de bloemen en de bijen te reproduceren!
Kun jij prettig gestoord, maar kan ook serieus zijn. Hou je van uitgaan en zou je dat met mij wel willen doen. Je willen binden aan een vrouw, lief voor haat zijn en goed verzorgen ha ha.
Kun jij een energieke diva aan? Ik hoop het wel voor je. Je bent toch wel een beetje knap? Met een eigen woning? Stoere auto? :) Villa met zwembad?? Haha, nee dat is voor mij niet nodig. Het gaat er mij om dat je eerlijk bent, romantisch, een warm hart hebt en je dame beschermt.
Waarom lukt het mij nou niet om een leuke man te vinden? Ze lopen overal rond maar op een of andere manier kom ik altijd de verkeerde tegen. Of ben ik gewoon te goed van vertrouwen? Wat ik zoek in een man is iemand die mij een zetje in mijn rug geeft. Mij steunt, vertrouwt, opbeurt, iemand die met mij lacht en huilt
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
MyBooboo, 27 jaar · Beverwijk
serieus, ik ben niet uit op een relatie, meer uit wraak! Dus dit is alleen voor de sex, de rest ben ik niet in geinteresseerd!
WOPPERTJE, 27 jaar · Roderwolde
Heel ondeugend en lekker.
Debbycreamy, 27 jaar · Hendrik-Ido-Ambacht
Mag ik vragen wat ik weten wil?
ElenaVDB1990, 26 jaar · Antwerpen
Jij bent een man, die op zoek is naar een leuk meisje.
JennJenn90, 27 jaar · Driel
Jij bent niet op zoek naar een vaste relatie, op dit moment wil ik eerst gewoon nog even lol hebben en gewoon van elkaar genieten,
Shandy24, 27 jaar · Biddinghuizen
Je weet van aanpakken en wilt proberen om me te temmen. Of het lukt, zullen we nog moeten afwachten. Verder ben je lening en
Eveve, 26 jaar · Waregem
volgt
PurpleChick90, 27 jaar · Kester
Ik heb veel hobby's die ik graag doe, maar ik wil een nieuwe en wie weet kan jij dat worden. Je zult mijn nieuwe hobby worden,