Je moet vrij zijn om problemen gewoon te laten gaan en moet ook een oortje kunnen dienen op hetgeen wat ik of een andere te zeggen heeft. Niet te veel met geile praatjes op me afkomen, want dat kan een afkeer hebben op me. Zoete praatjes geef je graag aan andere en bent ook blij als andere blij kunnen zijn. Je mag wel liefde geven aan levende wezens zoals honden, katten e.d. Hou er wel rekening mee dat ze geen last moeten zijn voor andere.
Iemand die me inspireert om de beste versie van mezelf te zijn. Een goede vent met eigen interesses en waarden om mijn ogen te openen voor iets nieuws. Wees alsjeblieft geen jongen. Wees een man! Dat is alles wat mijn eisen zijn.
Ik zou graag mensen ontmoeten met een geweldig gevoel voor humor en weet hoe je me kunt laten lachen en lachen. Iemand die me zou accepteren ondanks en ondanks. En als ik geluk heb, ontmoet ik hopelijk de laatste man die ik mijn leven zal doorbrengen. Iemand die begrijpt dat liefde niet alleen een gevoel