Je bent een man met een hoog libido, kijkt graag pornofilms en probeert ook elke keer weer wat nieuws uit want elke keer hetzelfde is erg saai vind je ook niet? Lekker likken, zuigen, neuken, strelen, masseren, speeltjes erbij noem maar op en zo vaak als we zelf willen. Hoor je dan wel, graag met foto. Huidkleur onbelangrijk.
Een familie georiënteerde persoon, down to earth, romantische kerel en een grappige persoon omdat ik graag elke keer lachen., Ik ben een beetje een beetje grappig persoon ook, dus ik vermoedde dat ons leven samen zal gelukkig ik raadden. Nou, ik hoop dat ik die speciale persoon hier kan vinden ..
Ik houd van mannen die geestig kunnen zijn en erg grappig! Natuurlijk val ik ook op mannen die knap en hot zijn! Als jij mij tot het één en ander zou kunnen verleiden, dan wil ik wel een tijdje van jou zijn!