Ik zoek contact met leuke jongens en meiden. Ik heb een grote vriendengroep maar zou graag andere interessante mensen leren kennen. Voor vriendschap of meer.
Een lieve jongen die de tijd neemt om iemand echt te leren kennen, die geduldig is maar hard werkt om vooruit te geraken. Een leuk uitziende jongen die me doet voelen alsof ik heel bijzonder ben en de enige op de wereld.
Jij hebt ook een gezellig leven maar mist net als ik af en toe iemand om leuke dingen mee te doen. Je houdt van films, avontuur, uit eten en je bent niet bang voor een vrouw die haar mondje weet te roeren. Als je er een beetje leuk uit ziet is dat mooi meegenomen.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
WalkTheWalk, 27 jaar · Peer
Ik wil gewoon steeds weer van je houden en geneukt worden door jou
Beertjelik, 27 jaar · Nijmegen
Een lekker kutje
Athol, 26 jaar · Diemen
Ik wil een goed verzorgde man met respect voor mijn cultuur, ik heb ook respect voor de Nederlandse cultuur. Geven en nemen
Elsemiekert, 26 jaar · Langdorp
Een man met humor en creativiteit In en buiten de slaapkamer. Schoon en hygienisch. Groot en stevig. Iemand die wel kan genieten
Bellebrown, 27 jaar · Drimmelen
Jij weet van jou zelf dat je zelfverzekerd bent, dat kun je bij jou al zien op de manier hoe jij je kleedt. Daardoor straal jij