Een familie georiënteerde persoon, down to earth, romantische kerel en een grappige persoon omdat ik graag elke keer lachen., Ik ben een beetje een beetje grappig persoon ook, dus ik vermoedde dat ons leven samen zal gelukkig ik raadden. Nou, ik hoop dat ik die speciale persoon hier kan vinden ..
Je moet voorzichtig zijn en me vertellen wat je echt leuk vind, je bent zachtaardig en niet arrogant. Je moet het ook leuk vinden om me lekker te verwennen en in de watten te leggen.
Extreem doe je niet aan. Maar gewoon lekker lang bezig zijn met erotiek en passie wel. Je bent gewoon normaal en vind genieten toch het belangrijkste. Je bent wel serieus bezig en bewust van de gevolgen want het kan zomaar zijn dat je een hele leuke tijd gaat hebben met mij.