ik weet niet wat er hier fout loopt,maar ik kan mijn profiel niet meer veranderen,althans mijn naam niet,en ik wordt bijna alleen maar bekeken door profielen van vrouwen,dus ik denk dat er hier toch iets fout zit,maar ik weet niet wat..
Je bent wie je bent en dat is voor mij allemaal prima, als we het samen maar leuk kunnen maken. Als je dan zelf ook wat ideetjes aan brengt, zou ik dat wel super vinden. Serieus mag je wel zijn maar ik hoop toch wel dat je het leven langs de zonnige kant bekijkt en graag plezier maakt.
Ik hou wel van een beetje competitie, jongens die over mij vechten. gek genoeg komt dat niet al te vaak voor haha Zal er nu wel een kille strijd uitbarsten?
Een leuke man die open staat voor serieus, die mij het gevoel kan geven dat ik gewaardeerd word, respect heeft en niet te aanhankelijk is. Zie je er leuk uit, hou je van lachen en doe je jezelf goed verzorgen? dan kom ik graag in contact met jou!
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Ronaa , 26 jaar · Appingedam
Als je me een goed gevoel kunt geven, zal ik ervoor zorgen dat je van me gaat genieten en van alle dingen die ik voor je kan doen.
SeminoleKitty, 27 jaar · Rotterdam
Shantii, 26 jaar · Schiedam
lekkere boys om leuke dingen mee te doen! impress me guys!! Liefst in omgeving Zuid-Holland of daar omheen
SarahtheNicelady, 26 jaar · Belfeld
Als je goed en fatsoenlijk bent en ook een goed humeur hebt. Je moet bereid zijn om een gezin te stichten. En zal ons nooit verlaten
Openblueeyes, 26 jaar · Beek en Donk
ik hou van hete jongens die groter zijn dan ik, die een geweldige foto van me kunnen maken, waar we ook gaan. Ik hou ook van jongens
TeaseMeHoney, 26 jaar · Westkapelle
Stuur me een bericht als je oprecht bent en een goed gevoel voor humor hebt ... ECHTGENOTHEID is erg belangrijk voor mij. Als
Pabostudente, 27 jaar · Farmsum
Ik zoek iemand die open staat voor nieuwe dingen in het leven, er zijn vast genoeg dingen op jouw bucketlist die jij ooit zou
ShelleyDUSSS, 27 jaar · Soest
Een ondernemend type dat is een ding dat zeker is. Jij hoeft niet zo sportief te zijn als mij (mag wel). Zo lang jij maar niet