Een familie georiënteerde persoon, down to earth, romantische kerel en een grappige persoon omdat ik graag elke keer lachen., Ik ben een beetje een beetje grappig persoon ook, dus ik vermoedde dat ons leven samen zal gelukkig ik raadden. Nou, ik hoop dat ik die speciale persoon hier kan vinden ..
Ik zoek hier nieuwe vrienden en iemand die mogelijk romantisch kan klikken. Ik voel me aangetrokken tot mannen die nerds, slim, gepassioneerd, ambitieus, eigenwijs zijn, artistieke belangen hebben en een workaholic-mentaliteit hebben die veel op mezelf lijkt.
Ik val op de wat oudere types. Ooi de officer and a gentleman gezien? Mijn favoriete film waarbij ik graag mag wegzwijmelen maar ook Pretty Woman is een favoriet.
Jonge meisjes die nog op zoek zijn naar rijpe mannen in andere regio's
Sanneh, 26 jaar · Zwijndrecht
ben benieuwd wat je me kan bieden
Henkut, 26 jaar · Heerlen
volgt
Noviiie, 26 jaar · Amstelveen
Zoek je net als mij geen relatie, maar heb je wel behoefte aan intiem contact dan zijn wij gemaakt voor elkaar! Lekker genieten
BZV, 27 jaar · Zuidveen
Jij ziet het wel zitten om met een echte Hollandse boerenmeid eens goed los te gaan. Lekker ruimdenkend en misschien vindt
Superb-Vera, 27 jaar · Burgerbrug
Je moet lief en altijd respectvol zijn, ik hou van oprechte mensen en mensen die eerlijk zijn over wie ze zijn. Dus doe alsjeblieft
Dear L3xy, 26 jaar · Wijk bij Duurstede
Je bent een man die graag feest en die meestal wel goed gemutst door het leven gaat. Jij neemt graag even de tijd om mij te leren
0nlylieff, 26 jaar · Heerenveen
Volgt
SarienahX Hot, 27 jaar · Bruinisse
Als je op zoek bent naar een neukmaatje, dan ben ik er gewoon voor jou. Ik ga ervoor zorgen dat je vandaag van me zult genieten.